Буквально нещодавно закінчився бій за участю абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі Володимира Кличка та болгарина Кубрата Пулєва. Бій проходив в німецькому Гамбурзі та тривав всього 5 раундів. Саме стільки вистачило Володимиру, щоб захистити свій титул абсолютного чемпіона світу.

Розпочався перший раунд в доволі напруженій атмосфері. Болгарин першим провів успішний удар та намагався своїми нестандартними діями захопити ініціативу в ринзі. Проте, не надовго взяв на себе 1 номера. Пропущений удар наче розізлив Кличка і той відповів відразу кількома точними ударами в голову болгарина, що призвело до двох нокдаунів. Пізніше був і третій, однак, суддя дозволив проводити двобій далі. А вже в п'ятому раунді Кличко пропустивши удар від Пулєва, довго не думаючи, швидко, сильно та чітко відповів ударом з лівої та так, що відправив болгарського боксера у нокаут.

Пілся бою Володимир сказав, що присвячує цю перемогу усім українцям, справжнім патріотам, які боряться за свою незалежність. Також, він подякував Кубрату за бій, назвавши його хорошим спортсменом.

Пулєв на компліменти був скупий, він сказав, що перемога Кличка - це випадковість і що жде реваншу.

Взагальному, це була 66 перемога Володимира Кличка. Талановитого українського боксера, котрий не знає поразок уже 10 років. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх