Фантастичну перемогу подарувала сьогодні, 15 листопада, українська збірна з футболу проти збірної Люксембургу. Хет-трик Андрія Ярмоленка приносить надважливі три очки у нашу скарбницю.

З перших хвилин матчу стало ясно, що легким цей матч не буде. Відчувалась певна напруга та хвилювання у наших футболістів. До першого забитого гола наша збірна уже могла і пропустити. Збірна Люксембургу вдало використовувала контратаки, за що могла неодноразово покарати гостей.

Однак, забивши перший гол, у лавах наших футболістів відчулась переміна і вони стали грати більш впевнено. М'яч в центрі поля майже не затримувався. Обидві команди одразу намагались перевести його в атакуючу ланку команди. Хоч в першому таймі важко сказати, що наша збірна переграла господарів, зате в другому українці повністю контролювали хід гри, потихеньку забиваючи свої голи.

Слід відзначити, що головний тренер Фоменко запросив і випустив уже з перших хвилин на поле Олійника, котрий зараз грає в Голандії. Також, глядачі побачили Анатолія Тимощука, який порадував усіх своєю хорошою грою. Слабкою була гра Коноплянки в цій зустрічі. У нього не виходило те, що зазвичай він легко робить проти інших команд. А загалом, гравці показали достойну гру та заробили необхідні очки.

Наступний матч відбудеться вже у вівторок, 18 листопада, проти збірної Литви.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх