Вчора, 18 листопада, закінчився товаристський матч між футбольними збірними України та Литви. Матч проходив в місті Київ на "НСК Олімпійський", що розпочався о 21-00. Хоч це був і товаристський матч, проте нічийний результат 0 - 0 не порадував українців. Всі чекали на перемогу.

На цей матч головний тренер нашої збірної викликав багато нових футболістів, в активі яких було, або кілька матчів, або взагалі ні одного матчу за національну збірну. Всім зрозумілі причини такого рішення Фоменка. Однак, по при всю перевагу на полі нашої збірної, такий міцний горішок, як збірна Литви все ж не розколовся. Литва показала, що хоч збірна і не має великих майстрів футболу з індивідуальною майстерністю, зате всі поабчили атлетичність литовців, їх міцний характер та войовничість. Дуже агресивна гра литовської збірної давала їм шанс виборювати окремі моменти в грі. А в загальному матч проходив на їхній половині поля, однак, по при всю перевагу литовці провели кілька гострих контратак, які легко мошли б завершитись пропущеним голом для нашої збірної. Неодноразово виручав команду голкіпер України, на якого поставив ставку в цій грі головний тренер, Денис Бойко. Відмінна реакція, як мінімум три рази спасала нас від голу. Бойко був мабуть найкращим в нашому складі. Також, дуже запам'ятався Роман Безус, котрий до заміни непогано тероризував захисників Литви.

На початку другого тайму, коли на табло висвічувались нулі, Михайло Фоменко випустив головну ударну силу національної збірної України, Ярмоленка та Коноплянку. Про те, лідери збірної нічого не змогли зробити. 

Матч так і закінчився з рахунком 0 - 0. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх