Сенсаційна новина з'явилась 26 травня на сайті дніпропетровського "Дніпра". Головним тренером команди став Мирон Маркевич. На днях буде підписаний контракт. Планується підписати угоду з футбольним спеціалістом на три роки. 

Нагадаємо, що 22 травня, на той час діючий тренер "дніпрян" Хуанде Рамос відказався продовжувати контракт з ФК "Дніпро". Саме під його керівництвом команда вперше виборола путівку і зіграє в Лізі Чемпіонів УЄФА. Цього сезону "Дніпро" закінчило розіграш української прем'єр ліги на другому місці, що і дало дніпропетровцям можливість грати в найпрестижнішому європейському кубку.  

Маркевич до 25 лютого поточного року очолював харківський "Металіст". Однак, з певних причин за власним бажанням покинув посаду головного тренера. Головним наставником "Металіста" Мирон Маркевич був з 2005 року. Під його керівництвом харків'яни шість разів здобували бронзу вітчизняного чемпіонату та один раз здобули срібло, в сезоні 2012-2013рр. Також Маркевич подарував Харкову можливість відчути свято Ліги Чемпіонів УЄФА. Та, незважаючи на вдалий старт, команду дискваліфікували з розіграшу даного європейського кубка.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх