Видобуток російської нафти і газового конденсату виріс в 2014 році на 0,7 відсотка. Загальний обсяг склав 526,753 мільйона тон або 10,578 мільйона барелів на добу.

Детальніше...

Вірменія офіційно увійшла до складу Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) з п'ятниці, 2 січня. Єреван буде повноцінно представлений у виконавчих органах ЄАЕС тільки з 2016 року, коли закінчиться термін їх поточних повноважень і вони будуть сформовані заново.

Детальніше...

У лондонську клініку Royal Free Hospital у вівторок, 30 грудня, була доставлена медсестра з вірусом Ебола, яким вона заразилася під час поїздки в С'єра-Леоне. Жінка повернулася із Західної Африки 28 грудня. Лихоманка Ебола була діагностована у неї в Шотландії, а потім пацієнтку доставили в лондонську лікарню, де раніше вже лікували іншого хворого з вірусом Ебола.

Детальніше...

Олексія Навального ввечері 30 грудня затримали на Манежній площі. Разом з Навальний затримано кілька його прихильників. Раніше опозиціонер написав у твіттері, що незважаючи на арешт, їде на Манежку, де проходить акція на його підтримку: "Домашній арешт - це так, але сьогодні мені дуже хочеться бути з вами, тому я теж їду".

Детальніше...

Вибори президента Греції провалилися і в третьому, останньому турі голосування. Кандидатура колишнього єврокомісара Ставроса Дімаса, висунутого урядом, не отримала необхідних 180 голосів депутатів. У зв'язку з цим в Греції повинні пройти дострокові вибори до парламенту.

Детальніше...

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх