Папа Франциск виступив з проповіддю в Стразбурзі перед представниками Європарламенту, сьогодні, 25 листопада. Вперше своїм візитом європарламентарів удостоїв Папа Іоан Павло ІІ, 25 років тому.

Правонаслідник святого престолу закликає Європу згадати про своє християнське коріння, яке є основою для соціального та культурного розвитку континенту.

Папа засуджує європейців за корисливий та споживацький спосіб життя. Він глибоко переконаний, що не можна порушувати права та свободи людини через економічні інтереси. Найпоширенішою хворобою сьогодення на його думку є самотність, при чому не тільки старих людей, але й молоді, причиною якої є економічна криза.

В своїй промові понтифік порушив тему війни, відмітивши, що ще багато смертей і горя є на континенті, багато людей з нетерпінням очікують миру та спокою. При цьому він не називав конкретних країн. Папа Римський заохочує всіх до пошуку шляхів мирного, дипломатичного розв'язання сучасних кризових ситуацій. Цю справу він вважає дуже потрібною та такою, що вселяє надію.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх