В Гонконзі знову акції протесту перейшли в активну фазу. В ніч на 26 листопада загострилось протистояння протестуючих і поліції Гонконгу, що призвело до масових сутичок. Все почалось після того, як правоохоронні органи почали демонтаж табору протестуючих.

Внаслідок таких дій силових структур мітингуючі почали захищати табір - почались сутички. Внаслідок сутичок до поліцейських відділків було доставлено 116 чоловік, серед них був 14-літній юнак, повідомляють правоохоронні органи Гонконгу.

Від демонстрантів послідувала заява, що поліція затримала двох їхніх лідерів - Джошуа Вонга та Лестера Шума. Силовики поки не підтвердили цей факт. 

Нагадаємо, що раніше поліція неодноразово розбирала табір протестуючих. Головний їхній табір знаходиться в густонаселеному районі Гонконга Мон Кок. При розгоні демонстрантів поліція застосовувала гумові кийки.

Протести в Гонконзі відбуваються уже на протязі кількох місяців. Влада до цього часу не прислухалась до протестуючих, основну маси яких складають студенти, які хочуть демократичних виборів у Гонконзі без втручань Пекіну. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх