В Молдавії сьогодні проходять вибори до парламенту країни. До обіду явка виборців склала 20 %. Про це повідомив голова виборчої комісії республіки Юрій Чокан

"На виборчих дільницях уже зуміли проголосувати 587930 виборців або 20,98 % від загальної кількості по виборчих списках" - заявив він. Якщо ж порівнювати з явкою виборців в 2009 році, то на цей час, вона становила 22,46 % виборців.

Президент Молдавії Микола Тімофті закликав усіх громадян республіки брати активнішу участь у виборах до парламенту, заявивши, що це обов'язок кожного жителя цієї країни брати участь у створенні її майбутнього.

Необійшлось без порушень та претензій певних політичних сил в цій країні. Лідер партії соціалістів Ігор Додон заявив, що вже стались перші порушення на цих виборах. На його думку збій у електронній системі підрахунку голосів направлений на можливість фальсифікувати вибори за рахунок голосування однією особою декілька разів.

Голова виборчої комісії натомість заспокоєю і заявляє, що електронний підрахунок голосів проводиться у тестовому режимі і що традиційний метод підрахунку голосів ніхто не відміняв.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх