За рішенням суду ЄС, компанія Google представила користувачам анкету для видалення посилань з "застарілою" і "некоректною" інформацією, повідомляє Deutsche Welle. У перший же день після надання Google можливості видаляти посилання з результатів пошуку, було подано близько 12 000 заявок.

Це означає, що в "години пік" надходило по 20 заявок на хвилину, повідомляє в суботу, 31 травня, агентство dpa з посиланням на представника компанії. Вранці в п'ятницю, за рішенням суду ЄС, Google представив користувачам анкету для оформлення заявок на видалення посилань з "застарілою" і "некоректною" інформацією з результатів пошуку. 

У травні цього року, суд ЄС ухвалив рішення, відповідно до якого інтернет-пошуки, такі як Google, в ході пошукових запитів по конкретному імені в певних випадках не мають права показувати всі результати пошуку. Громадяни країн Євросоюзу можуть вимагати від компаній-власників пошукових серверів не показувати посилання, що ведуть на сторінки, де розміщена інформація, що порушує право на захист особистого життя. У випадках, якщо власники пошукових систем відмовляються виконувати цю вимогу, заявники мають право подати скаргу і звернутися до уповноважених із захисту даних, зазначає інтернет-видання Spiegel Online. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх