Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун закликав обидві сторони конфлікту на сході України повністю дотримуватися мінських домовленостей. На щорічній підсумковій прес-конференції, що пройшла в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку 17 грудня, глава всесвітньої організації заявив:

"Існує ризик того, що ситуація на Україні виявиться замороженою, і це викличе серйозні наслідки на регіональному і глобальному рівнях". При цьому він підкреслив, що в цілому ситуація в країні залишається негативною, передає Центр новин ООН.

Пан Гі Мун зазначив, що незважаючи на дотримання перемир'я в цілому, на сході України, як і раніше відбуваються окремі порушення режиму припинення вогню. Він також звернув увагу на той факт, що після 5 вересня, коли сторони узгодили мінські домовленості, загинуло більше тисячі чоловік.

Генсек ООН оголосив, що мандат, який завершується в грудні, місії всесвітньої організації на Україні продовжений. При цьому він розповів про наміри організувати доставку гуманітарних вантажів на південний схід України.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх