За повідомленням Deutsche Welle, пасажири вертольота МІ-8, ймовірно, летіли на риболовлю. За попередніми даними, на борту вертольота Мі- 8, що  розбився в Мурманській області,  могли знаходитися високопоставлені чиновники. А саме: міністр природних ресурсів і екології Мурманської області, замісник директора з регіонального розвитку Санкт-Петербургзького інституту лісового господарства,

директор ТОВ "Авит-сервіс", заступник гендиректора та гендиректор ВАТ "Апатит", замісник губернатора Мурманської області, замісник міністра природних ресурсів і екології - начальник Управління лісового та мисливського господарства Мурманської області, заступник директора ТОВ "Луга-ліс", глава адміністрації Кіровська. Співрозмовник агентства уточнив, що "при таких польотах, буває, що список може не збігатися з реальними особами, які перебували на борту - когось могло не бути, або хтось сів без списку". 

Всього на борту знаходилися 18 осіб, з них 5 осіб - екіпаж. Чиновники, ймовірно, летіли на риболовлю. Дві людини були врятовані і госпіталізовані, 16 вважаються зниклими без вісті. На місце нещасного випадку, у важкодоступній місцевості, прибули рятувальники і водолази та криміналісти центрального апарату СКР. Авіакатастрофа сталася в Терському районі, неподалік населеного пункту Східне Мунозеро. Вертоліт зник ще напередодні ввечері: він вилетів з Мурманська в напрямку населеного пункту Канозера ввечері в суботу. За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею "порушення правил безпеки руху в повітряному транспорті". Основних версій катастрофи дві: помилка екіпажу або погані погодні умови. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх