Колишній воротар бразильського клубу "Сантос" Едсон Чолбі Насименту, що є сином легендарного футболіста Пеле, засуджений до 33 років позбавлення волі за відмивання грошей торгівлею наркотиками. У 44-річного Насименту, відомого на прізвисько "Едіньо", залишається право оскаржити судове рішення, уточнює ІТАР-ТАРС

Голкіпер раніше вже неодноразово опинявся в центрі скандалів. Він завершив спортивну кар'єру в 1999 році у віці 29 років, коли був засуджений до 6 місяців в'язниці за участь у вуличних автоперегонах, в результаті яких загинув мотоцикліст. У 2005 році він був заарештований в ході поліцейської операції по боротьбі з незаконною торгівлею кокаїном. Тоді син Пеле зізнався в тому, що він наркоман і був звільнений з-під варти, при цьому судовий процес у відношенні  до нього не припинявся. Едіньо був зобов'язаний з'являтися на всіх судових засіданнях. Екс-воротар скористався свободою і ліг в клініку для позбавлення від наркотичної залежності, але незабаром знову опинився у в'язниці. 

Батько Едіньо - Пеле, є триразовим чемпіоном світу, кращим футболістом двадцятого століття за версією комісії Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА).

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх