Масштаби страйку, співробітників німецької філії американського концерну Amazon, розширились. 2 червня страйк оголосили працівники в баварському Грабене і гессенському Бад-Херсфельді, повідомляє Deutsche Welle. У німецькій філії американської компанії посилкової торгівлі Amazon триває страйк.

Профспілкове об'єднання Ver.di оголосило на понеділок, 2 червня, страйки в місті Грабене у федеральній землі Баварія, а також у Бад-Херсфельді в землі Гессен. "Співробітники щодня працюють з повною віддачею. Вони надійні і обов'язкові. Того ж ми чекаємо і від Amazon. Саме тому ми боремося за впевненість у завтрашньому дні і підвищення зарплати", - заявив глава страйкового комітету Томас Гюрлебек (Thomas Gürlebeck). 

Страйк на Amazon триває з перервами, ще з Великодня 2013 року. Профспілка домагається від дирекції тарифних угод, аналогічних тим, які діють у сфері роздрібної і посилкової торгівлі. Однак Amazon позиціонує себе, як підприємство в сфері логістики, де платять менше. Досі концерн відмовлявся від будь-яких переговорів зі співробітниками, зазначає агентство Reuters. Нинішній страйк в Amazon не має яких-небудь негативних наслідків для покупців. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх