Офіційний представник Єврокомісії Антуан Коломбані підтвердив, що Єврокомісія просила Болгарію призупинити реалізацію проекту "Південний потік" на період з'ясування відносин з ЄС в рамках попередження про порушення союзного законодавства у разі будівництва цього газопроводу, повідомляє Інтерфакс.

"Я повторюю позицію, яка не змінилася: Болгарія повинна призупинити проект на час дискусії (в рамках процедури про порушення законодавства - ІФ). І це залишається позицією Єврокомісії", - сказав прес-секретар в середу на брифінгу в Брюсселі. 

"Ми залишаємося в рамках процедури про порушення законодавства. Було направлено офіційний лист. Ми вивчатимемо відповідь болгарської влади", - сказав А. Коломбані. Так він відповів на питання, які наслідки чекають Болгарію, в той час як, незважаючи на цю процедуру, вона заявляє про намір продовжувати будівництво "Південного потоку". За його словами, болгарська влада зобов'язана дотримуватися європейського законодавства. Єврокомісія повинна отримати відповідь на офіційне повідомлення від 2 червня болгарською владою, яка має місяць на відповідь. Зараз йде обмін аргументами, інформацією, і Єврокомісія буде аналізувати відповідь болгарської сторони, пояснив А. Коломбані. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх