Публічні виступи політиків у програмі церемонії не передбачені. Головна інтрига заходу - чи відбудуться бесіди Володимира Путіна з Бараком Обамою і Петром Порошенком. У Франції в п'ятницю, 6 травня, проходять заходи, присвячені святкуванню 70-річчя з дня висадки в Нормандії союзницьких військ в ході Другої світової війни, повідомляє Deutsche Welle.

В урочистій церемонії візьмуть участь глави держав і урядів 18 країн, включаючи канцлера ФРН Ангелу Меркель (Angela Merkel), президента США Барака Обаму, президента Росії Володимира Путіна. Очікується і прибуття королеви Великобританії Єлизавети II. 

Як повідомляє агентство "Інтерфакс", заходи розпочнуться з офіційного обіду від імені президента Франції Франсуа Олланда, який буде дано в замку Бенувіль (місто Уістреам). Після чого для гостей буде організовано театральне відеомузичне святкування. Публічні виступи політиків у програмі церемонії не передбачені. 

Головна інтрига - чи відбудуться бесіди Володимира Путіна з Бараком Обамою і обраним президентом України Петром Порошенком. Офіційно вони не заплановані. Поки відомо лише про двосторонній зустрічі російського президента і Ангели Меркель, яка відбудеться ще до початку святкових заходів.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх