Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський в суботу, 7 червня, заявив, що Росія хоче перешкодити демократизації України, оскільки в Москві бачать в цьому загрозу існування нинішньої системи російської влади. "Якщо Україна стане демократичною країною і матиме конкурентноспроможну економіку, це може виявитися небезпечним прецедентом, повідомляє Deutsche Welle.

Тоді й росіяни можуть визнати, що ця система краще, ніж та, в якій вони живуть", - цитує слова Сікорського агентство dpa. 

Глава польської дипломатії зазначив, що в деяких європейських країнах існує помилкова точка зору, що Володимира Путіна можна нібито переконати в тому, що Росія отримає користь від асоціації ЄС і України. Сікорський оцінює ситуацію інакше. Путін знає, що після підписання угоди про асоціацію, впевнений польський дипломат, Україна стане частиною європейського права, пішовши від впливу Росії. 

Сікорський взяв участь у дводенній конференції з міжнародної безпеки Wroslaw Global Forum у Вроцлаві, основою порядку денного якої стали події на Україні. На думку глави польської дипломатії, боротьба за майбутнє України завершує певну епоху у відносинах між Сходом і Заходом.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх