Ядерну програму Тегерана обговорять представники Німеччини та Ірану. Консультації в двосторонньому форматі проводяться в рамках підготовки до чергового раунду переговорів "шістки", повідомляє Deutsche Welle. Представники Ірану та Німеччини проведуть на цьому тижні зустріч для обговорення ядерної програми Тегерана.

Як повідомляє у вівторок, 10 червня, агентство AFP, майбутні в неділю в Тегерані консультації пройдуть слідом за двосторонніми зустрічами представників США, Росії і Франції з делегацією Ірану. Консультації в двосторонньому форматі проводяться в рамках підготовки до чергового раунду переговорів "шістки" міжнародних посередників (Росія, США, Великобританія, Китай, Німеччина і Франція), який розпочнеться 16 червня у Відні. 

Метою переговорів є досягнення остаточної угоди щодо забезпечення прозорості іранської ядерної програми для західних країн і виключення з неї можливого військового компонента в обмін на зняття економічних санкцій. Як було домовлено в Женеві в листопаді 2013 року, всеосяжну угоду, що гарантує відсутність військового компонента іранської ядерної програми, має бути вироблено до 20 липня. Тоді ж "шістка" і Іран домовилися про тимчасове обмеження іранської ядерної програми в обмін на часткове припинення санкцій США і ЄС щодо Тегерана. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх