Про розширення співробітництва спецслужб ФРН і США повідомляють ЗМІ. У Федеральному відомстві з охорони конституції пояснили, що взаємодія здійснюється строго у відповідності з законами, повідомляє Deutsche Welle

Федеральне відомство з охорони конституції ФРН в минулі роки істотно розширило співпрацю з американськими спецслужбами. На цьому процесі, судячи з усього, не позначилися негативно скандали навколо прослуховувань, що практикуються американським Агентством національної безпеки (АНБ), повідомляє в четвер, 12 червня, газета Süddeutsche Zeitung, а також телеканали WDR і NDR з посиланням на документи уряду. За наявними даними, протягом останніх чотирьох років кількість одиниць інформації, переданих німецькими спецслужбами американським, збільшилася в п'ять разів. Йдеться, зокрема, про номери мобільних телефонів, пересування і місця перебування осіб, що викликали підозри. 

Федеральне відомство з охорони конституції ФРН є внутрішньою спецслужбою і діє тільки на території країни, відзначає агентство dpa. Виходячи з цього, можна припустити, що "дружнім спецслужбам" передавалася інформація, отримана в Німеччині. Німецька сторона отримувала дані від ЦРУ, АНБ та інших американських спецслужб. У відповідь на запит у Федеральному відомстві з охорони конституції підтвердили факт взаємодії з американськими спецслужбами, підкресливши, що воно здійснюється строго у відповідності з існуючим законодавством і в рамках встановлених повноважень. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх