Американська актриса і спеціальний посланець ООН удостоєна жіночого аналога лицарського титулу за свою діяльність у компанії проти сексуального насильства в зонах бойових дій.

 У п'ятницю, 13 червня, британська королева Єлизавета II присвоїла американській актрисі Анджеліні Джолі почесний титул кавалерійської дами, відзначивши таким чином її внесок у компанію щодо запобігання сексуального насильства в зонах військових конфліктів, повідомляє Deutsche Welle. Цей титул є аналогом лицарського титулу, присвоюваного чоловікам.

Голлівудська актриса, яка також є спецпосланцем ООН, підкреслила, що для неї дуже важливо отримати нагороду у сфері міжнародної політики, оскільки саме цій діяльності вона має намір присвятити своє життя. "Участь в ініціативі щодо запобігання сексуального насильства і роботою з його жертвами - честь для мене", - заявила Джолі, яка раніше на цьому тижні разом з міністром закордонних справ Великобританії Вільямом Хейгом відкрила в Лондоні міжнародну конференцію, присвячену сексуальному насильству в зонах військових дій. За її словами, вона розуміє, що для досягнення поставлених цілей буде потрібно ціле життя, але готова йти на це.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх