Резолюція Росії про інцидент біля посольства РФ у Києві заблокована в Радбезі ООН. За повідомленнями російських ЗМІ, західні країни відхилили запропоновану Москвою заяву. Як повідомляє в неділю, 15 червня, Deutsche Welle з посиланням на дипломатичні джерела, країни заходу заблокували запропоновану Росією заяву.

Проект документа був поширений серед 15 країн-членів Радбезу ООН.

Російська сторона пропонувала Раді Безпеки ООН різко засудити події біля посольства РФ у Києві. Нагадаємо, що внаслідок мітингу біля посольства РФ було завдано збитку будівлі, автомобілям та іншому майну посольства. Росія стверджувала, що її дипломатам була пряма загроза життю.

Напередодні МЗС РФ повідомив, що постійному представнику Російської Федерації при ООН Віталію Чуркіну доручено терміново поставити в Раді Безпеки ООН питання про провокаційні дії відносно посольства РФ у Києві, зазначає агентство "Інтерфакс". Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров звернувся до чинного голови ОБСЄ Дідьє Буркхальтера з проханням задіяти всі наявні можливості цієї організації з метою не допустити подальших провокацій відносно російського посольства в Україні.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх