В ООН висловили глибокі співчуття сім'ям всіх журналістів, убитих під час висвітлення кризи на сході країни. Члени Ради Безпеки ООН закликали розслідувати випадки насильства проти журналістів, які висвітлюють конфлікт на Україні, і висловили глибокі співчуття сім'ям загиблих репортерів. Про це в середу, 18 червня, повідомляє Deutsche Welle.

Згідно із заявою, члени Радбезу ООН "висловили заклопотаність з приводу неодноразових випадків затримання і переслідування журналістів, які висвітлюють події в Україні". Текст заяви зачитав нинішній голова Ради безпеки ООН, російський постпред Віталій Чуркін. "Члени Ради Безпеки закликають провести ретельне розслідування всіх випадків насильства щодо журналістів".

Заява була опублікована через кілька годин після того, як стало відомо про загибель двох російських журналістів під Луганськом. Спецкор ВГТРК Ігор Корнелюк і його оператор Антон Волошин загинули, потрапивши під мінометний обстріл. Члени Радбезу ООН нагадали, що наприкінці травня під Слов'янськом загинули італійський журналіст Андреа Роккеллі і його перекладач Андрій Миронов, і висловили глибокі співчуття сім'ям всіх загиблих журналістів, передає агентство AP.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх