Провідна французька машинобудівна компанія Alstom відхилила пропозицію німецького і японського концернів Siemens і Mitsubishi. Про це в середу, 18 червня, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на джерело, близьке до Alstom.

За його словами, керівництво французького концерну розглядає план Siemens і Mitsubishi як спробу роздріблення підприємства. "Як можна по-іншому сприймати поділ бізнесу з виробництва газових турбін?" - цитує видання слова співрозмовника. 

Раніше джерело в адміністрації президента Франції Франсуа Олланда повідомило агентству Reuters, що пропозиція Siemens і Mitsubishi визнало недостатнім і французький уряд, запропонувавши компаніям його доопрацювати. 

GE представить Alstom покращену пропозицію 

Тим часом, головний конкурент Siemens і Mitsubishi компанія з США General Electric (GE) планує найближчим часом представити французькому концерну свою покращену пропозицію, повідомляє агентство AFP з посиланням на інформовані джерела. Згідно з інформацією, GE готовий віддати Alstom своє виробництво сигнальних пристроїв для залізниць, в якому був зацікавлений французький концерн. Крім того, GE планує запропонувати французькії компанії створити два спільних підприємства - в області "розумних" мереж енергопостачання і в області водяних турбін. Відповідно до джерел, покращену пропозицію американська сторона може представити вже в п'ятницю, 20 червня. Від офіційних коментарів компанія General Electric відмовилася.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх