Церемонія приведення до присяги нового монарха відбудеться в парламенті країни. 46-річний Філіп VI став наймолодшим королем в Європі. Новий король Іспанії Філіпп VI буде приведений до присяги в парламенті країни, повідомляє Deutsche Welle.

Урочиста церемонія пройде вранці в четвер, 19 червня, повідомляє агентство AFP. Де-юре Філіп VI вже зайняв престол Іспанії після півночі, коли набув чинності закон про зречення від трону його батька - короля Хуана Карлоса I.

Колишній монарх обіймав іспанський престол 39 років. Про намір відректися від нього на користь сина він заявив на початку червня. Відповідний закон Хуан Карлос I підписав 18 червня в королівському палаці, в присутності родини і членів уряду. У той час коли зачитувався текст зречення від престолу, король справляв враження людини, стримуючого сльози, повідомляє агентство dpa.

Після зречення батька 46-річний Філіп став наймолодшим монархом у Європі. Його дружина Летиція, колишня тележурналістка, стала першою королевою в історії Іспанії, народженої в неаристократичній родині. Їхня донька Леонор отримала титул кронпринцеси.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх