Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що частина українського керівництва зовсім втратила адекватність, це проявилося в параноїдальний поведінці в.о. глави МЗС України Андрія Дещиці біля посольства Росії. Також він зазначив про відмову прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка домовлятися по газу.

 «Частина українського керівництва втратила адекватність. Це проявляється в різних ситуаціях: від параноїдальної поведінки в.о. міністра закордонних справ біля посольства РФ у Києві до відмови прем'єр-міністра України домовлятися щодо газу на базі пільгової ціни», - написав Медведєв на своїй сторінці у фейсбуці.

«Останнє особливо сумно, адже розплачуватися за цю вакханалію в черговий раз доведеться жителям України», - вважає прем'єр Російської Федерації.

Нагадаємо, що Дещиця слідом за протестувальниками біля російського посольства повторив славнозвісну, образливу пісню про президента Росії Володимира Путіна. Раніше в понеділок стало відомо, що Росія перевела Україну на передоплатну систему поставок газу. Це сталося після зірваних переговорів між Росією, ЄС і Україною. Сторони не тільки не прийшли до якого-небудь компромісу, але навіть не домовилися про продовження переговорного процесу.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх