Питання про нові санкції проти Росії буде розглянуто в найближчі дні, заявила Ангела Меркель. За словами канцлера ФРН, рішення залежатиме від розвитку ситуації на Україні, повідомляє Deutsche Welle.

Європейський Союз в найближчі дні розгляне питання про введення більш жорстких санкцій щодо Росії. Як заявила в п'ятницю, 20 червня, в Берліні канцлер Німеччини Ангела Меркель (Angela Merkel), на саміті ЄС, який пройде в четвер і п'ятницю наступного тижня, глави держав і урядів обговорять розвиток ситуації в Україні після недавніх пропозицій президента Петра Порошенка з мирного врегулювання. "Найближчі дні стануть вирішальними для того, яке рішення буде прийнято", - цитує главу німецького уряду агентство dpa.

Раніше офіційний представник кабінету Штеффен Зайберт (Steffen Seibert) повідомив, що Меркель висловила занепокоєння у зв'язку з пересуваннями російських військ поблизу кордону з Україною. У зв'язку з цим вона знову звернулася до керівництва в Москві з закликом зупинити потік зброї і бойовиків на територію сусідньої країни. Федеральний уряд і Європейський Союз готові до введення нових санкцій відносно Росії у випадку, якщо Москва не сприятиме деескалації ситуації, підкреслив Зайберт.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх