У телефонній розмові, що відбулася в неділю, 22 червня, президент Росії Володимир Путін, канцлер Німеччини Ангела Меркель (Angela Merkel) і президент Франції Франсуа Оланд обговорили ситуацію на Україні. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на заяву офіційного представника уряду ФРН Штеффена Зайберта (Steffen Seibert).

Глави трьох країн підкреслили необхідність політичного діалогу і погодилися з тим, що на заклик до припинення вогню на південному сході України, що надійшов від українського президента Петра Порошенка, повинні відгукнутися всі сторони конфлікту.

Меркель і Олланд закликали Путіна сприяти переговорам між протиборчими сторонами конфлікту на Україні, повідомляє агентство AFP з посиланням на адміністрацію французького президента. Була також порушена тема зміцнення російсько-українського кордону.

Згідно з повідомленнями російської сторони, Путін підтримав рішення Порошенко здійснити план мирного врегулювання конфлікту в Україні. Разом з тим він вказав на необхідність підкріпити заяву про призупинення бойових дій "реальним припиненням вогню".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх