Бойовики терористичного угруповання "Ісламська держава Іраку і Леванту" (ISIS) стратили 21 людину в містах Рава і Ана, розташованих на заході Іраку. Серед загиблих - представники колишньої міської влади, повідомляє в неділю, 22 червня, Deutsche Welle.

Раніше озброєні ісламісти взяли контроль над Равою і Аною. За запевненням іракського керівництва, армія країни покинула ці міста "з тактичних причин". Сотні тисяч жителів втекли ще до приходу терористів.

ISIS становить загрозу для Йорданії

Після просування сунітських бойовиків в іракській західній провінції Анбар Йорданія мобілізувала свої збройні сили на кордоні з Іраком. Згідно з інформацією з військових кіл Аммана, на прикордонній території задіяні десятки підрозділів. Як повідомляє агентство dpa, бойовики ISIS захопили місто Рутба, через яке проходить траса, яка веде від Багдада до Амману, а також один стратегічно важливий прикордонний пункт на іраксько-йорданському кордоні.

Тим часом президент США Барак Обама в інтерв'ю американському каналу CBS застеріг від небезпеки, що йде від ісламістських екстремістів. Він зазначив, що "екстремальна ідеологія" ісламістів становить загрозу в середньостроковій і довгостроковій перспективі, і припустив, що з Іраку джихадісти можуть просунутися до Йорданії.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх