Представник НАТО повідомив про намір створити цільові фонди для модернізації збройних сил України. Цю тему обговорять у Брюсселі міністри закордонних справ країн Північноатлантичного альянсу, повідомляє Deutsche Welle.

Північноатлантичний альянс має намір створити цільові фонди для України, кошти з яких підуть на зміцнення обороноздатності країни. Про це повідомив помічник генерального секретаря НАТО Террі Стаматопулос на брифінгу 23 червня. За словами Стаматопулоса, формування фондів обговорять міністри закордонних справ альянсу на зустрічі в Брюсселі, яка відбудеться 24-25 червня. Конкретних даних про запуск цієї програми допомоги та її умов поки немає.

Помічник генсека НАТО відзначив, що про військову підтримку України силами альянсу мови не йде, передає агентство "Інтерфакс-Україна". Нові заходи торкнуться підтримки реформ оборонного сектору, модернізації логістики і комунікацій, а також навчання особового складу.

НАТО: Росія перекинула додаткові сили до кордону з Україною

Зустріч міністрів закордонних справ НАТО в Брюсселі пройде на тлі посилення російської присутності на кордоні з Україною. Офіційний представник альянсу Оана Лунгеску повідомила, що за минулий тиждень кількість російських військовослужбовців на кордоні з Україною збільшилася з 1000 до 3000 осіб, передає dpa.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх