Про це заявив глава відомої своєю антиісламською спрямованістю нідерландської Партії свободи Герт Вілдерс. Тим не менш, він упевнений, що не все втрачено. Зусилля правопопулістських партій з формування в Європейському парламенті своєї фракції не увінчалися успіхом. Як повідомляє у вівторок, 24 червня, Deutsche Welle.

Переговори про утворення спільної фракції Вільдерс вів з лідером французького Національного фронту Марін Ле Пен, а також з низкою інших правоекстремістських і правопопулістських партій. Але для того щоб формування такої фракції стало можливим, вона повинна об'єднати політичні групи, що складаються мінімум з 25 депутатів від семи партій різних країн ЄС. Виконати цю умову не вдалося.

Вільдерс налаштований оптимістично

Якби спроба увінчалася успіхом, то представники правоекстремістських і правопопулістських партій могли б розраховувати на додаткову фінансову допомогу та інші привілеї.

Проте, Вільдерс впевнений в тому, що протягом нинішнього року йому вдасться зібрати необхідну кількість парламентарів. При цьому він заявив, що не має наміру добиватися своєї мети "за будь-яку ціну". Так, за словами політика, з Конфедерацією незалежної Польщі (КНП), керівника якої Януша Корвіна-Мікке звинувачують в антисемітських висловлюваннях і виступах проти виборчого права для жінок, він співпрацювати не збирається.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх