Вони можуть бути введені в дію, якщо Москва не зробить кроки по деескалації ситуації в Україні. Питання про економічні санкції, можливо, буде обговорюватися і на найближчому саміті ЄС.

Влада США завершила розробку нових санкцій щодо Росії. Про це в середу, 25 червня, заявила представник Держдепартаменту США Марі Харф. Вони можуть бути введені в дію в будь-який момент, якщо російське керівництво не зробить кроки по деескалації ситуації в Україні. "Ми хочемо побачити, що Росія посилить контроль на своїх кордонах, перекриє канали для проникнення в Україну зброї та бійців, закличе сепаратистів скласти зброю і звільнити спостерігачів ОБСЄ", - наводить слова представника Держдепартаменту агентство Reuters. 

Рішучість американської влади посилити тиск на Кремль продемонстрував і президент США Барак Обама. За повідомленням прес-служби Білого дому, американський лідер в телефонній розмові з прем'єр-міністром Італії Маттео Ренці заявив, що Росія заплатить, якщо не зробить "якнайшвидших дій" по розрядці напруженості на території України. 

Про готовність ввести додаткові санкції говорять і в Європейському Союзі. Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель (Angela Merkel) виступаючи в середу, 25 червня, в бундестазі, заявила, що рішення про введення економічних санкцій може бути прийняте на саміті ЄС, який пройде в четвер і п'ятницю.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх