НАТО не підтверджує заяви Москви i заявляє про те, що ніякого відводу військ російської армії від українського кордону не було. Президент Російської Федерації Володимир Путін віддав команду міністру оборони Сергію Шойзі повернути назад війська, що проходили свої навчання в прикордонних з Україною областях, в місця своєї постійної дислокації.

Відведення пов'язані із закінченням планової весняної фази підготовки військ, повідомляє агентство ІТАР -ТАСС в понеділок 19 травня, посилаючись на прес-службу Кремля. Крім того в Москві тепло сприйняли інформацію про те, що Київ хоче налагодити контакт з представниками федералізації. "Росія закликає до негайної зупинки антитерористичної операції, насильницьких дій, відведення військ наполягаючи, що вирішення всіх внутрішньоукраїнських проблем повинно відбуватись виключно мирними способами", про це повідомляється в прес -службі.

НАТО: Ознак відводу військ не видно. Північноатлантичний альянс, в свою чергу, заявив, що не спостерігає ознак відходу російськими військами від українських кордонів. "Ми не побачили ніякого руху, який могли б підтвердити", повідомив представник НАТО агентству Reuters в понеділок, 19 травня. За даними НАТО, на кордоні з Україною знаходитьсяприблизно 40 тисяч військових солдатів Російської Федерації. Раніше 7 травня президент РФ вже заявляв, що російські війська були відведені від кордону з Україною. Та за словами представників НАТО ця інформація підтвердження не получила. 

Джерело: Deutsche Welle

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх