Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch (HRW) звинуватила іракське терористичне угрупування "Ісламська держава Іраку і Леванту" (ISIS) в масових стратах. Про це повідомляється в прес-релізі HRW, опублікованому на їхньому сайті в п'ятницю, 27 червня.

За даними правозахисників, жертвами бойовиків стали від 160 до 190 осіб. Масові страти відбулися, ймовірно, в двох місцях в місті Тікріт в період з 11 по 14 червня. 

HRW посилається на супутникові знімки Тікріта, а також на фотографії вбивств, оприлюднені самими бойовиками. Представники ISIS ще 12 червня оголосили, що знищили 1,7 тисячі іракських військовослужбовців, а потім оприлюднили знімки та відеозаписи деяких страт. Іракська влада звинувачує ISIS у розстрілі 175 військових у Тікріті. 

Тим часом представники американської влади заявили, що США поки збирають розвіддані про дії ISIS в Іраку і не готові переходити до військових операцій. Про це чиновники розповіли агентству Reuters на умовах анонімності. Раніше президент США Барак Обама не виключив застосування американської авіації у боротьбі з ISIS. Проте на даний момент Штати обмежилися відправкою в Ірак 300 військових радників та проведенням розвідувальних операцій.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх