Поліція Гонконгу розігнала демонстрацію проти політики компартії Китаю, в якій брали участь, за різними оцінками, від 92 до 500 тисяч чоловік. Кілька сотень були затримані. У Гонконгу під час акції протесту проти комуністичної партії Китаю було арештовано більше 500 чоловік.

Їх підозрюють в участі в незаконному масовому заході і спротиву органам влади. Демонстрація почалася увечері 1 липня і тривала до ранку середи, 2 липня, пише видання The South China Morning Post. 

Як заявили організатори, в акції взяли участь більше 500 тисяч чоловік. За оцінками поліції, кількість демонстрантів не перевищувало 92 тисячі. Нинішня демонстрація стала наймасовішою в Гонконзі з 2003 року. 

Учасники мітингу вимагали демократичних виборів глави Гонконгу, які відбудуться в 2017 році. Пекін уже погодився на загальні вибори нового глави, однак має намір сам відібрати кандидатів, повідомляє Deutsche Welle. Нинішня акція була приурочена до річниці передачі Гонконгу Китаю в 1997 році, після чого ця територія перестала бути британською колонією.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх