У Болівії дітям відтепер дозволено працювати з 10-річного віку. Парламент в Ла-Пасі ввечері у четвер, 3 липня, одноголосно прийняв відповідний закон. Це мабуть єдина країна де прийнятий такий закон.

Раніше в Болівії праця дозволялася лише з 14-річного віку, і це викликало в країні широку критику, оскільки у багатьох дітей у цій найбіднішій країні Латинської Америки практично немає іншого вибору, окрім як допомагати своїм сім'ям заробляти на життя, відзначає Deutsche Welle

Згідно з новим законом про дитячу працю, для найму на роботу дитини до 14 років відтепер необхідна згода не тільки його батьків, а й уповноваженого з прав дітей. Закон також наказує роботодавцям захищати фізичне і психічне здоров'я. 

Діючі досі в Болівії правила не дозволяли наймати на роботу дітей молодше 14 років ні за яких умов. Критики називали такий стан відірваним від реальності. Новий закон має допомогти позбавити Болівію від екстремальної бідності до 2025 року. Політики сподіваються на те, що від дитячої праці можна буде відмовитися в кращому випадку з 2020 року. За офіційними даними, в Болівії близько 850 тисяч дітей змушені працювати замість того, щоб вчитися.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх