Канцлер ФРН Ангела Меркель закликала уряд Китаю усунути торгові бар'єри для німецьких підприємств. "Наші підприємства хотіли б отримати більш широкий доступ до ринку", - заявила політик у понеділок, 7 липня, в ході свого спільного виступу з прем'єром Держради Китаю Лі Кецяном.

За словами канцлера ФРН, мова йде про рівноправний доступ німецьких інвесторів на ринок Китаю і більшої прозорості їх роботи. Зі свого боку Німеччина відкрита для інвесторів з Китаю, заявила Меркель, додавши, що успішний розвиток економіки, повинен здійснюватися при дотриманні прав людини і розвитку правової держави. 

VW відкриє в Китаї два нових заводи 

У ході офіційного візиту канцлера ФРН в Китай було підписано низку великих економічних угод. Німецький автомобільний концерн VW домовився зі своїм партнером, китайським виробником автомобілів FAW, про створення чергових спільних підприємств у містах Циндао і Тяньцзінь. Обсяг інвестицій при цьому складе близько 2 мільярдів євро. 

Європейська авіабудівна компанія Airbus уклала контракт про постачання в Китай 100 вертольотів, загальною вартістю близько 300 мільйонів євро. Крім того, німецька авіакомпанія Lufthansa підписала угоду про намір створити з компанією Air China спільне підприємство, яке розширить розпочату компаніями співпрацю в галузі авіаперевезень. У 2015 році Китай також стане почесним гостем виставки CeBIT в Гановері, однією з провідних світових виставок комп'ютерних та комунікаційних технологій, повідомляє Deutsche Welle.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх