У ніч на вівторок ВПС Ізраїлю атакували близько 50 цілей в секторі Газа. ХАМАС загрожує розширити радіус своїх ракетних ударів. Ізраїльська армія готується до введення своїх підрозділів в сектор Газа. "Ми хочемо завдати удару по ХАМАСу і зменшити кількість ракетних ударів по Ізраїлю", - заявив офіційний представник ізраїльської армії Петер Лернер у вівторок, 8 липня. 

У ніч на вівторок ВПС Ізраїлю почали повітряну операцію в секторі Газа, атакувавши близько 50 цілей. Так ізраїльська сторона відреагувала на запуск в понеділок близько 80 ракет з боку сектора Газа. "Ми налаштовуємося на можливе введення своїх підрозділів, - заявив Лернер. - Але не думаю, що це відбудеться негайно". За його словами, армія проведе додаткову мобілізацію військовослужбовців запасу. 

Представники військового крила радикального руху ХАМАС заявили, що після нанесення авіаударів Ізраїль "перетнув червону лінію", повідомляє Deutsche Welle. У разі, якщо подібна політика буде продовжена, ХАМАС загрожує розширити радіус своїх ракетних ударів по Ізраїлю. Загострення конфлікту на Близькому Сході почалося після вбивства трьох ізраїльських і одного палестинського підлітка. У справі про вбивство палестинського підлітка поліція Ізраїлю заарештувала шість осіб. Троє з них вже визнали свою провину.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх