Французька прокуратура зажадала оштрафувати дев'ять учасниць руху Femen. Феміністки звинувачуються у псуванні дзвону собору Паризької Богоматері. Femen загрожують великі штрафи за проведення топлес-акції в соборі Паризької Богоматері і порчу соборного дзвону.

Прокуратура Парижа зажадала в середу, 9 липня, під час судових слухань оштрафувати кожну з феміністок на 1500 євро.

Вирок у справі проти учасниць Femen має бути винесений 10 вересня 2014, повідомляє Deutsche Welle

Акцією в соборі Паризької богоматері феміністки відзначили в лютому 2013 року зречення папи римського Бенедикта XVI від Святого престолу. Свій протест проти католицької церкви вони висловили вигуками "Більше ніяких пап" і нанесеними на голе тіло написами "Прощай, Бенедикт" і "Криза віри". При цьому представниці Femen били палицями в соборні дзвони, виставлені в храмі для показу, і пошкодили позолоту на одному з них. 

Разом з активістками до відповідальності були притягнуті троє вартових правопорядку, які перебували у храмі. Їх звинуватили в жорстокому поводженні з жінками і зажадали оштрафувати на суми від 250 до 500 євро. За матеріалами справи, один із правоохоронців вдарив феміністку головою об підлогу, зламавши їй зуб, а інший вдарив учасницю Femen кулаком в обличчя. На суді один з обвинувачених заявив на своє виправдання, що під час заходу акції сили були нерівними, вдобавок на жінках не було надіто "нічого, за що їх можна було б схопити".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх