Ізраїль вперше з початку ескалації конфлікту на Близькому Сході зазнав обстрілу з території Лівану. Представниця ізраїльської армії підтвердила інформацію про те, що один з ракетних снарядів, випущених з півдня Лівану, був виявлений вранці в п'ятницю, 11 липня, поблизу прикордонного міста Метулла.

У свою чергу ліванське державне національне інформаційне агентство (НІА) повідомило, що з території цієї країни по Ізраїлю були випущені, як мінімум дві ракети. Хто саме зробив цей обстріл, поки невідомо, підкреслило НІА. 

Агентство dpa нагадує, що в 2006 році під час військової операції Ізраїлю проти загонів радикального ліванського угрупування "Хезболлах" її бойовики протягом одного місяця випустили по ізраїльській території кілька тисяч ракет, але після цього на кордоні між обома країнами відбувалися лише епізодичні бойові зіткнення. 

Тим часом Ізраїль перекинув до кордонів з палестинською автономією три піхотні бригади. У найближчі дні вони будуть посилені ще однією або двома бригадами, повідомив представник ізраїльських збройних сил Петер Лернер. В даний час на службу в армію Ізраїлю покликані в цілому близько 33 тисяч резервістів, повідомляє Deutsche Welle.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх