Влада Канади ввела повторні санкції проти 14 осіб, відповідальних за кризу в Україні. Штрафні заходи торкнулися керівництва самопроголошених Донецької та Луганської народних республік на сході України.

Канада оголосила про заборону на в'їзд в країну для 14 громадян України, яких канадська влада вважає відповідальними за ескалацію конфлікту в Донецькій і Луганській областях. Інформація про це з'явилася в суботу, 12 липня, на сайті прем'єр-міністра Канади Стівена Харпера. В "чорний список" увійшли, зокрема, заступник міністра оборони самопроголошеної "Донецької народної республіки" Федір Березін, міністр оборони самопроголошеної "Луганської народної республіки" Ігор Плотницький, глава Союзу православних громадян Новоросії Валерій Кауров. 

Крім того, в опублікованому на сайті канадського прем'єра повідомленні говориться також, що Канада підтримує план президента України Петра Порошенка з мирного врегулювання ситуації і продовжить чинити тиск на Росію. У червні 2014 Оттава ввела санкції відносно 11 російських і українських громадян.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх