За даними газети Bild am Sonntag, під прицілом шпигунів США знаходяться чотири міністерства ФРН. Багато хто з них роками працює на ЦРУ. Шпигунський скандал обговорять глави МЗС ФРН і США. 

Американське Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) використовує в якості "джерел інформації" більше дюжини співробітників німецьких урядових відомств, стверджує недільна газета Bild am Sonntag. За відомостями видання, під прицілом розвідки США знаходяться насамперед чотири міністерства ФРН. Це Міноборони, Мінекономіки, міністерство внутрішніх справ, а також міністерство економічного розвитку і співпраці. Останнє цікавить ЦРУ, тому що під прикриттям цього міністерства проводяться операції німецької розвідки за кордоном, пише 13 липня Bild am Sonntag. 

Багато хто з шпигунів роками працює на США, вказує видання, але через скандал їхні зустрічі з зв'язковими ЦРУ в Німеччині були призупинені. За даними газети, американські відомства перевіряють, чи слід їм перевести важливих резидентів у посольства США у Варшаві та Празі, щоб вони могли продовжити свою роботу в цих містах. Підтвердження інформації Bild am Sonntag з інших джерел немає. 

Керрі та Штайнмайер обговорять шпигунський скандал у Відні 

Глави МЗС США і ФРН Джон Керрі та Франк-Вальтер Штайнмайер (Frank-Walter Steinmeier) в неділю, 13 липня, проведуть зустріч у Відні, де проходять переговори з вирішення іранської атомної проблеми. Міністри обговорять "питання двосторонніх відносин", відзначає Deutsche Welle. Раніше Штайнмайер висловився за продовження співпраці з США і "перезавантаження" трансатлантичних відносин. При цьому він підкреслив, що головною умовою для цього є чесність Вашингтона.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх