Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун знову закликав Ізраїль і ХАМАС негайно припинити вогонь і зробити кроки до мирного врегулювання, що за його словами, в інтересах обох сторін. Пан Гі Мун висловив стурбованість великими жертвами серед мирного населення в секторі Газа в результаті повітряних нальотів Ізраїлю.

"Занадто багато цивільних осіб вже вбито, і наземна операція тільки підсилить страждання мирного населення", - заявив він у неділю, 13 липня, в Нью-Йорку. Одночасно генсек ООН знов засудив ракетні обстріли Ізраїлю бойовиками палестинського радикального руху ХАМАС. 

Тим часом Deutsche Welle відзначає, що незважаючи на весь тиск з боку світової спільноти, сторони конфлікту не проявляють помітної готовністі до перемир'я. Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що армія буде "з наростаючою потужністю" наносити удари по ХАМАСу. Ізраїльські ЗМІ, однак, повідомляють, що рішення про проведення наземної операції в секторі Газа поки не прийнято. 

За останніми даними палестинської сторони, в результаті ізраїльських нальотів загинуло вже більше 170 палестинців, ще понад 1200 - поранені.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх