фото розгрому після бомбардування в секторі ГазаІзраїль прийняв пропозицію Єгипту про припинення вогню в конфлікті з палестинським радикальним рухом ХАМАС. Кабінет безпеки Ізраїлю вранці у вівторок, 15 липня, проголосував на підтримку єгипетської мирної ініціативи. В результаті мирний план офіційно набув чинності в 9:00 ранку за місцевим часом.

Відповідно до запропонованого Єгиптом плану, припинення вогню має бути встановлено протягом 12 годин після "безумовного прийняття" цієї ініціативи обома сторонами. Потім протягом двох днів мають бути відкриті прикордонні пункти пропуску з сектором Газа і розпочаті мирні переговори в Каїрі, повідомляє Deutsche Welle

Обстріл Ейлата 

ХАМАС визнав факт "дипломатичних зрушень" у справі врегулювання конфлікту, однак поки офіційно не схвалив єгипетський план. Раніше надійшли повідомлення про ракетний обстріл ізраїльського курортного міста Ейлат на Червоному морі. З території Синайського півострова в Єгипті були випущені три ракети. У результаті в Ейлаті були поранені чотири людини. 

На минулому тижні бойовики ХАМАС випустили сотні ракет по Ізраїлю. Вони, однак, не заподіяли істотної шкоди. Зі свого боку Ізраїль протягом чотирьох днів піддавав сектор Газа масованому бомбардуванню. В результаті загинули не менше 180 людей, ще кілька тисяч були поранені, повідомляє агентство Reuters.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх