Жан-Клод ЮнкерПеред голосуванням в Європарламенті люксембурзький політик закликав провести в ЄС широкомасштабні реформи, спрямовані на пожвавлення кон'юнктури і створення нових робочих місць. Європейський парламент обрав нового голову Єврокомісії.

На голосуванні у вівторок, 15 липня, в Страсбурзі  в минулому прем'єр-міністра Люксембургу Жан-Клода Юнкера, висунутого консервативною Європейською народною партією, підтримали 422 депутата. 

"Ми відкотилися назад", - цитує слова люксембурзького політика Deutsche Welle

Залучення інвестицій 

Одночасно Юнкер представив десять пунктів плану щодо пожвавлення економічного зростання та створення нових робочих місць у країнах ЄС. За  словами Юнкера, кращим засобом проти безробіття є приватні та державні інвестиції. У найближчі три роки він має намір залучити на ці цілі додаткові 300 мільярдів євро через перерозподіл акцентів у бюджеті ЄС і стимулювати приватні інвестиції. Свою програму Юнкер розробить та представить Європі до лютого 2015 року. 

"Криза ще не завершилася. Вона закінчиться тоді, коли у нас буде повна зайнятість. Нам необхідно економічний уряд, і ми його створимо", - підкреслив Юнкер. Частину своєї промови він вимовив по-німецьки, зауваживши, що "говорить мовою чемпіонів світу". 

1 листопада Юнкер змінить на посаді голови Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх