У секторі Газа в результаті ізраїльської військової операції загинуло вже більше 300 палестинців, ще близько 2250 - поранено, повідомляє агентство AFP з посиланням на палестинські медичні та рятувальні служби. Тільки в ніч на суботу, 19 липня, жертвами військових дій стали 11 палестинців. В результаті загальне число загиблих зросло до 307 осіб. 

Пізно ввечері, 18 липня в результаті ізраїльського танкового обстрілу в місті Бейт Ханун загинула палестинська сім'я з восьми чоловік, зокрема четверо дітей і дві жінки. Ізраїль піддається в світовому співтоваристві все більш різкій критиці за великого числа жертв серед цивільного населення. Тим не менш, він підсилює військову операцію, покликану покінчити з ракетними обстрілами з боку палестинських радикалів в секторі Газа. За останні 10 днів радикали випустили по Ізраїлю більше 1500 саморобних ракет. Вони, однак, не заподіяли великої шкоди. 

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун 19 липня прибуває в регіон з посередницькою місією. Він зустрінеться з представниками Ізраїлю і палестинців і спробує переконати їх укласти перемир'я. Тим часом військове крило палестинського радикального руху ХАМАС заявило, що воно налаштовується на тривалу війну з Ізраїлем, повідомляє інтернет-портал n-tv.de.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх