За словами прем'єр-міністра Нідерландів, президент Росії повинен показати світу, що він дійсно хоче допомогти в розслідуванні обставин катастрофи малайзійського лайнера. Після катастрофи малайзійського авіалайнера, влада Нідерландів посилює тиск на Росію.

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте у телефонній розмові з президентом Росії Володимиром Путіним, що відбулася в суботу, 19 липня, закликав Москву сприяти оперативному з'ясування обставин падіння літака, більшість пасажирів якого були громадянами Голландії. "Я сказав йому, що у нього є останній шанс показати світові, що він, дійсно хоче допомогти", - наводить слова Рютте агентство Reuters. За словами глави уряду Нідерландів, він чітко дав зрозуміти, що тепер Путін несе відповідальність за дії сепаратистів в Україні. 

Марк Рютте також розповів, що його шокували "безсоромні" проросійські сепаратисти, які фотографувалися на місці падіння лайнера з речами, що належали жертвам катастрофи, повідомляє Deutsche Welle. Про це також заявив міністр закордонних справ Нідерландів Франс Тіммерманс під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком. "Ми шоковані новинами про те, що тіла можуть переміщати з місця на місце, - наводить слова міністра прес-служба президента України. - Будь-ласка, допоможіть нам повернути наших людей додому, щоб гідно їх поховати".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх