У Німеччині пацієнти з важкими і хронічними захворюваннями, яким лікарі в медичних цілях виписують рецепти на препарати з конопель, мають право самостійно вирощувати ці рослини в домашніх умовах, незважаючи на загальну заборону, передбачену законодавством з контролю та обігу наркотичних засобів.

Як повідомляє Deutsche Welle, відповідне рішення у вівторок, 22 липня, прийняв адміністративний суд в Кельні. 

Суд задовільнив позов трьох пацієнтів, які протягом багатьох років страждають від хронічного болю. Після спроб застосування різних терапій їх лікуючі лікарі дійшли висновку, що найкращий ефект на їх стан надає конопля. Однак вартість місячного запасу, який пацієнти можуть набувати за спеціальним рецептом в аптеках, становить від 800 до 1000 євро, що виходить за рамки їх фінансових можливостей. 

Адміністративний суд зобов'язав компетентні контрольні органи тепер видавати в таких випадках дозволи на вирощування цієї рослини в будинку. У свою чергу, влада може зв'язати видачу таких дозволів з ​​додатковими умовами. Наприклад, вимагати установки посилених дверей або сигналізації, однак вони не повинні виходити за розумні рамки.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх