Крім ряду підприємств російського ВПК, а також фінансового і енергетичного секторів, влада Канади ввела санкції також проти сепаратистських угрупувань, відомих, як ДНР і ЛНР.

Таку заяву вчора зробив прем'єр-міністр країни Стівен Харпер. Санкції вводяться, щоб покарати Москву за окупацію Криму і "провокаційну військову активність" на сході України, така інформація була  опублікована на офіційному інтернет-порталі прем'єр-міністра. 

Під нові канадські санкції підпали, зокрема, другий за величиною виробник газу в Росії ВАТ "Новатек", також Зовнішекономбанк і Газпромбанк, третій банк в країні за величиною активів. Крім того, обмеження накладені на відомого виробника стрілецької зброї концерн "Калашников".

Канада готова до подальших кроків 

Як наголошується в документі, падіння малайзійського авіалайнера наочно показує, що відмова президента Росії припинити підтримку "озброєних сепаратистських груп створює реальну загрозу для міжнародного миру і безпеки". 

"Наша недвозначна мета - ще більше посилити економічний і політичний тиск на режим Путіна", - заявив Стівен Харпер, підкресливши, що Оттава готова зробити подальші дії, "якщо військова агресія путінського режиму буде продовжуватися".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх