Рада безпеки ООН підтримала заклик світової спільноти і генсека ООН. В понеділок, 28 липня, одностайно проголосувавши за "негайне і безумовне припинення вогню" в інтересах жителів сектора Газа. В організації підкреслили, що гуманітарне перемир'я необхідне, щоб забезпечити термінову доставку допомоги, якої гостро потребують мирні жителі в регіоні.

Радбез ООН закликав сторони конфлікту на Близькому Сході оголосити перемир'я на час мусульманського свята Ід аль-Фітр, що ним завершується місяць Рамадан, а також продовжити його і після закінчення святкування, повідомляє Deutsche Welle. Члени Ради Безпеки підкреслили, що сторони повинні досягти довготривалого перемир'я, запропонованого Єгиптом. 

Напередодні 24-годинне гуманітарне перемир'я, оголошене Ізраїлем на прохання ООН, було зірвано ракетними обстрілами радикальним рухом ХАМАС. Згодом радикали оголосили, що готові підтримати перемир'я, але потім, за словами ізраїльського прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху, порушили режим припинення вогню.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх