Комітет постійних представників 28 країн-членів ЄС готовий розширити список фізичних і юридичних осіб з Росії, що потрапляють під дію міжнародних санкцій у зв'язку з дестабілізацією ситуації на Україні.

До такого рішення європейські дипломати прийшли в понеділок, 28 липня, в Брюселі. Заборона на в'їзд до ЄС і заморожування рахунків у європейських банках, ймовірно, торкнеться великих бізнесменів з оточення президента Росії Володимира Путіна, повідомляє Deutsche Welle. Конкретні імена поки не називаються. 

Мова йде про занесення до "чорного списку" Євросоюзу чотирьох російських громадян і трьох організацій. Очікується, що повна інформація про росіян, що потрапили під дію санкцій  буде опублікована 30 липня в "Офіційному журналі ЄС". 

Крім того, постпреди країн Євросоюзу погодилися ввести інвестиційні та торгівельні обмеження на включений до Росії півострів Крим та Севастополь. Зокрема заборони поширяться на створення, придбання або розвиток інфраструктури в галузі енергетики, телекомунікацій, транспорту, а також на інвестування в нафтогазову галузь.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх