Європейський Союз оприлюднив імена восьми осіб і назви трьох компаній, які підпали під дію санкцій проти Росії, прийнятих 29 липня. Перелік опублікований в офіційному журналі ЄС у середу, 30 липня. 

Список санкцій євросоюзу поповнили, зокрема, близькі до президента РФ Володимира Путіна бізнесмени Аркадій Ротенберг та Юрій Ковальчук, а також співвласник банку "Росія" Микола Шамалов і засновник фонду "Маршал капітал" Костянтин Малофєєв. Крім того, до нього внесено прізвище першого заступника голови адміністрації президента Росії Олексія Громова і три офіційні особи, діяльність яких пов'язана з анексією Росією Криму, а також діяльність пов'язана з самопроголошеними "народними республіками" у Донецькій і Луганській областях України. Усім їм заборонено в'їзд на територію Євросоюзу, а їхні банківські активи в країнах ЄС повинні бути заморожені, передає Deutsche Welle

У список підприємств, банківські активи яких в державах ЄС будуть заморожені, включені підконтрольний "Аерофлоту" перевізник-лоукостер "Добролет", підконтрольний російській державі завод-виробник озброєння "Алмаз-Антей" і Російський національний комерційний банк (РНКБ).

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх